SKAB, gustaviansk, 19. århundrede, delbart.

4375109. SKAB, gustaviansk, 19. århundrede, delbart.

Højde ca. 190 cm
Bredde ca. 123 cm
Dybde ca. 59 cm.

ben løse, strimmel løs, nøgle og lås mangler, ridser, slid, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 190 cm
Bredde ca. 123 cm
Dybde ca. 59 cm.

Antal besøg: 326