SPISESAL, 6 dele, rokoko stil, Gamle Sverige, Åmells møbler.

437173. SPISESAL, 6 dele, rokoko stil, Gamle Sverige, Åmells møbler.

Bestående af et bord og 4 stole, borddiameter 120, højde 73, 1 indsatsplade på 47 cm, mærket.

Slitage, ridser og mærker, et stol med skader, sæder delvist forstærket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 934