CLIVE UPTTON (BRITISK, 1911-2006) „VANDRER“.

4370786. CLIVE UPTTON (BRITISK, 1911-2006) „VANDRER“.

Akvarel, signeret nede t.v., uindrammet, 60.5cm x 46cm.

nogle tab omkring kanten af brættet, uindrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 175