SKRIVESTOL, engelsk stil, 20. århundrede.

437045. SKRIVESTOL, engelsk stil, 20. århundrede.

Spin funktion, betrukket med grønt læder.

Slitage, et armlæn noget løst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 709