SHIRLEY CARNT (NUTIDIG) „EN VINTERDAG, BENACRE BRED“.

4370260. SHIRLEY CARNT (NUTIDIG) „EN VINTERDAG, BENACRE BRED“.

signeret (nederst til højre), olie på plade
46 x 57cm - samlet størrelse med ramme.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 103