Klapvogne, par, 1900-talets anden halvdel.

4369513. Klapvogne, par, 1900-talets anden halvdel.

Lænestole med bøgeramme, birkesæde, åbnet delt ryg og afrundede rammer.

Bredde 56, sædehøjde 44, ryghøjde 87 cm.

Brugsslitage, slagmærker, signeret „M Forell“ underdel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 513