'Gratis gaver fra Stork Margarine-gavekupon med hvert pund', det 20. århundredes formede selvstående reklameskiltmodel om bord, der viser en stork, der holder et skilt, stemplet på bagsiden med ophavsret til 'James Laworth & Bro., LTD. London.', 66,5 cm x 44 cm.
Med slid og mærker svarende til alderen, noget kantslid og afskalning, et ringmærke centralt, en sektion udskåret i nederste kant.