ARNOLD HAGSTRÖM. Farvelitografi.

4367517. ARNOLD HAGSTRÖM. Farvelitografi.

Komposition, signeret og nummereret 215/250, billedmål 24,5x26 cm, samlede mål 50x39 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 171