4367182. ET HÅNDMALET EXIDE REKLAMESKILT.
'Exide For Lighting & Ignition', det 20. århundredes reklameskilt om bord, der viser en bil i boligscener dag og nat, stemplet på bagsiden med copyright for 'James Laworth & Bro., LTD. London.'76 cm x 50,5 cm.
Med mærker og slid, der står i forhold til alderen, skrammer og tab af lakering ofte rundt om kanterne, er den nederste natscene, der tidligere blev klistret på, blevet løsrevet, hvilket afslører et tidligere forsøg på kunstværket.