ET SOFABORD I VALNØD FRA DET 20. ÅRHUNDREDE.

4366255. ET SOFABORD I VALNØD FRA DET 20. ÅRHUNDREDE.

Den rektangulære top med buksbomsnor og faldeblade over to skuffer, over rørben og drejede bårer hævet på hjul, 103 cm bred 74 cm høj 56 cm dyb.

slid og tab på polering, revner og ridser på finer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 151