'See Britain first - In a British Austin', det 20. århundredes reklameskilt om bord, der viser en Green Austin-bil i Corfe Castle, Dorset og signeret 'Rough sketch, Mills', stemplet på bagsiden med copyright for 'James Laworth & Bro., LTD. London.', 42 cm x 28 cm.
I god generel stand, lidt slid og mærker, kantslid og misfarvningsområder.