RYGEBORD, funky, 1930'erne.

RYGEBORD, funky, 1930'erne.
4360648. RYGEBORD, funky, 1930'erne.

Lys birk, kant med finerede lister og glasplade.
Underliggende skabe og skuffer.
Ca. 60 x 60, højde 60 cm.

Brugsslitage, mærker, finerfald, pletter.

Nøgler mangler.

Tema

Decorative Details

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 60 x 60, højde 60 cm.

Nøgler mangler.

Tema

Decorative Details

Antal besøg: 868