BACKGAMMON SPILLEBORD, neo-rococo, fra det 19. århundrede.

4360326. BACKGAMMON SPILLEBORD, neo-rococo, fra det 19. århundrede.

Sammenklappelig bordplade i bunden med backgammon spillebane med spillebrikker.

Længde ca. 90, dybde 42, højde 79 cm, bordpladens mål foldet ca. 84x90.

Brugsslitage, mærker ridser, tørre revner, solbleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 462