4358183. TO STATIVBORDE.
4358183. TO STATIVBORDE.
Både med vippeplader og en drejet søjle, mahognibordet med rektangulær plade (Højde 71,5 cm x Bredde 59 cm x Dybde 42 cm), egetræsbordet med rund plade (Højde 72cm x Diameter 55cm). (2).
Generel alder og brugsslitage med nogle mærker og ridser.