TO STATIVBORDE.

TO STATIVBORDE.
4358183. TO STATIVBORDE.

Både med vippeplader og en drejet søjle, mahognibordet med rektangulær plade (Højde 71,5 cm x Bredde 59 cm x Dybde 42 cm), egetræsbordet med rund plade (Højde 72cm x Diameter 55cm). (2).

Generel alder og brugsslitage med nogle mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
4358183. TO STATIVBORDE.

Antal besøg: 146