LEGETØJ, model af vindmølle med forskellige figurer, første halvdel af det 20. århundrede.

435512. LEGETØJ, model af vindmølle med forskellige figurer, første halvdel af det 20. århundrede.

Mølle med monteringsarbejder. Bundplade ca 38 x 34 cm.

Slitage, skader, løse dele, manglende dele. Arbejde virker ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.174