RUDOLF PRIEBE (1889-1964). Fiskerbåde.

4355065. RUDOLF PRIEBE (1889-1964). Fiskerbåde.

Rudolf Priebe (1889-1964), fiskerbåde, olie på hardboard, signeret, ca. 60 x 80 cm, med ramme ca. 73 x 93 cm.

Mindre tegn på fødsel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre tegn på fødsel.

Antal besøg: 150