BUTLERSTRAY, England, 1900-tallet.

435068. BUTLERSTRAY, England, 1900-tallet.

Længde 118, bredde 89, højde 56 cm.

Slitage, et hængsel med skader, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 322