GULVLAMPER, et par, egetræ og messing, 1900-talets anden halvdel.

4349801. GULVLAMPER, et par, egetræ og messing, 1900-talets anden halvdel.

Højde inkl. lampefod ca. 126 cm.
Samlet højde inklusive tekstilskærm, ca. 148,5 cm.

Brugsslitage, mærker. Ujordede kontakter, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 250