AVIS, engelsk stil, anden halvdel af det 20. århundrede.

434815. AVIS, engelsk stil, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 47, bredde 26,5, højde 57,5 cm.

Slitage, mindre mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre mærker.

Antal besøg: 315