SPISEGRUPPEN, 10 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

43410. SPISEGRUPPEN, 10 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

Bestående af 7 stole, 2 lænestole, bord. Borddimensioner; længde 182, bredde 112, højde 75 cm, 3 tillægsplader á 45,5 cm.

Mindre slitage, reb og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.233