EN VICTORIANSK HÅNDARBEJDSPRØVER DATERET 1863.

4340743. EN VICTORIANSK HÅNDARBEJDSPRØVER DATERET 1863.

Med religiøs tekst, centreret med blomster, af Hannah Marr, dateret 1863, i ahornfineret glasramme, 48,5 cm bred, 44 cm høj.

Med nogle pletter, ingen huller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 156