LÆNESTOLE, 1 par, model „Comet“, til Johanson Design, sort læder, etiketmærket, drejelig.

4340089. LÆNESTOLE, 1 par, model „Comet“, til Johanson Design, sort læder, etiketmærket, drejelig.

Ryghøjde ca. 80, bredde ca. 60, sædehøjde ca. 47 cm.

Mindre slitage, færre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage, færre ridser.

Antal besøg: 315