GERD ALLERT. ÆTSNING, „Stenmuren“, signeret, nummereret, dateret-81.

4339269. GERD ALLERT. ÆTSNING, „Stenmuren“, signeret, nummereret, dateret-81.

Forsegling markeret.
Udgave 25/30
Billeddimensioner 10,5 x 9 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forsegling markeret.
Udgave 25/30

Antal besøg: 164