CARL MALMSTEN. VÆGLAMPE, „Curt“, 20. århundrede.

4338537. CARL MALMSTEN. VÆGLAMPE, „Curt“, 20. århundrede.

Længde ca. 43, højde 14 cm.

Brugsslitage, skærm med pletter, bearbejdet på katalogiseringstidspunktet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 43, højde 14 cm.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besøg: 266