MICK BENSLEY (BRITISK, 1944-2023) DOCKINGSCENE.

4338055. MICK BENSLEY (BRITISK, 1944-2023) DOCKINGSCENE.

Dockingscene
signeret (nederst til højre), olie på lærred
30cm x 24cm - billedstørrelse
47 x 41cmcm - med ramme.

Meget god hængbar stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dockingscene
30cm x 24cm - billedstørrelse
47 x 41cmcm - med ramme.

Meget god hængbar stand.

Antal besøg: 127