GLAS, 24 dele, "Elvira Madigan", Kosta Boda.

433402. GLAS, 24 dele, "Elvira Madigan", Kosta Boda.

Signeret Kosta / Kosta Boda.
6 vinglas, højde 16 cm 6 vinglas, højde 14,5 cm 6 stærke vinglas, højde 11,5 cm.
6 seltzerglas, højde 8 cm.

Mindre slitage. Et seltzerglas med mikrochips og et med stødskader/revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Kosta / Kosta Boda.
6 seltzerglas, højde 8 cm.

Antal besøg: 5.109