THOMAS SMYTHE (BRITISK, 1825-1906).

4330399. THOMAS SMYTHE (BRITISK, 1825-1906).

„Haywain krydser en Ford“
signeret nederst til venstre
olie på lærred
40 x 50 cm (15,75 x 19,75 tommer)

Proveniens:
Private Collectioin UK.

Der er plettede mærker på bagsiden af relineret lærred.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Haywain krydser en Ford“
signeret nederst til venstre
olie på lærred

Proveniens:
Private Collectioin UK.

Antal besøg: 172