Sæt DIVERSE, keramik og glas, 20. århundrede.

43282. Sæt DIVERSE, keramik og glas, 20. århundrede.

Figurer og vaser, højde 21 cm.

Slitage og enkelte Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og enkelte Kantstødt.

Antal besøg: 795