LYDPOSTEN PRIMAVERA 1/2 VIOLIN.

4328074. LYDPOSTEN PRIMAVERA 1/2 VIOLIN.

Halvviolinen, mærket 'The Primavera 1/2 The Sound Post', baglængde 31cm, total længde 51,5cm.

Mangler brohalestykke og halestykkepropp/pind, med let slitage og lejlighedsvis overfladeflis.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 150