HENRIE PITCHER. „Vintertid“.

HENRIE PITCHER. „Vintertid“.
4327711. HENRIE PITCHER. „Vintertid“.

Olie på panel, 39,5 x 27,5 cm, inklusive ramme 59 x 47 cm. Signeret Henrik Pitcher dateret 92.

Mærker langs kanterne efter rammen. Beskadiget ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 312