FIGURER, 2 stk, udskåret træ, malaysisk og samme, 20. århundrede.

43237. FIGURER, 2 stk, udskåret træ, malaysisk og samme, 20. århundrede.

Majal signeret B. Råsten, Samme monogram signeret. Højde 14-21 cm.

Slid, dekorative dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.690