PHILIP E SMALLFIELD. Landskab med bro, olie på panel, signeret.

4319464. PHILIP E SMALLFIELD. Landskab med bro, olie på panel, signeret.

Rammemål: 29 x 36 cm.

Mindre skader på rammen.

Tema

Formstad's Selected

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: 29 x 36 cm.

Mindre skader på rammen.

Tema

Formstad's Selected

Antal besøg: 306