PANTESKAB, sengustaviansk, 1800-tallet.

431712. PANTESKAB, sengustaviansk, 1800-tallet.

Længde 46,5, dybde 33, højde 81 cm.

Omfattende slitage, skader og revner, maske tunge, dekorative dele mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.819