Et stort parti bildele, det 20. århundrede.

4316357. Et stort parti bildele, det 20. århundrede.

Sæt dele til diverse veteranbiler, fx forlygter, indsatser, midterbeslag, solskærme, målere osv.

Dimensioner udråbstegn ca.: 50x80x120

Viewing: Digital
Buyer's premium:
Categories Motorcycles, Cars and Mopeds: 12.5% ​​+ SEK 80
Other: 25% + SEK 80

Some items are to be collected at another location, see item description.

No payment on site. Payment only by credit card on My pages on Auctionet or through bank transfer.

Nogle er nyfremstillede, og nogle er NOS
Brugsslitage og rust og skader opstår.

Tema

Summer on two, three or four wheels

Få foretaget en gratis vurdering!

Viewing: Digital
Buyer's premium:
Other: 25% + SEK 80

Tema

Antal besøg: 388