SHAKER, sølv, CG Hallberg, Stockholm 1953.

431353. SHAKER, sølv, CG Hallberg, Stockholm 1953.

Højde ca 22 cm, vægt ca 385 g.

Slitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre ridser.

Antal besøg: 2.267