PHILIPPE MALOUIN. Bænk, „Bookmatch“, til hjemmet, massiv valnød.

4311523. PHILIPPE MALOUIN. Bænk, „Bookmatch“, til hjemmet, massiv valnød.

Højde ca. 46 cm, 210x30 cm.

Mindre slitage med mærker.
En kile mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 46 cm, 210x30 cm.

Mindre slitage med mærker.
En kile mangler.

Antal besøg: 401