Projektør MC, parti, 20. århundrede.

4310748. Projektør MC, parti, 20. århundrede.

Forlygtehuse, indsatser m.v.
Mål lys åbning største ca.: 17cm

Dimensioner udråbstegn ca.: 30x40x60cm x2

Viewing: Digital
Buyer's premium:
Categories Motorcycles, Cars and Mopeds: 12.5% ​​+ SEK 80
Other: 25% + SEK 80

Some items are to be collected at another location, see item description.

No payment on site. Payment only by credit card on My pages on Auctionet or through bank transfer.

Varieret tilstand
Dele mangler
skader og rust vises.

Tema

Summer on two, three or four wheels

Få foretaget en gratis vurdering!

Forlygtehuse, indsatser m.v.

Viewing: Digital
Buyer's premium:
Other: 25% + SEK 80

Varieret tilstand
Dele mangler
skader og rust vises.

Tema

Antal besøg: 311