SEVERIN NILSON. Olie på panel, Sø med støv, signeret.

4307244. SEVERIN NILSON. Olie på panel, Sø med støv, signeret.

Ca. 44x29 cm.
Rammemål ca. 61x47,5 cm.

Mindre overfladesnavs, malingstab, pletter.

Kunstner/designer

Severin Nilson (1846–1918)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 44x29 cm.
Rammemål ca. 61x47,5 cm.

Kunstner/designer

Severin Nilson (1846–1918)

Antal besøg: 381