EUGÈNE GABRIEL ANDRÉ. Landskab, olie på lærred, signeret.

4303585. EUGÈNE GABRIEL ANDRÉ. Landskab, olie på lærred, signeret.

Billeddimensioner 44x54 cm
Rammemål 61x70 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billeddimensioner 44x54 cm
Rammemål 61x70 cm.

Antal besøg: 299