JOSEPH WILLIAMSON LUDLOW (BRITISK, 1840-1916) (2).

4298686. JOSEPH WILLIAMSON LUDLOW (BRITISK, 1840-1916) (2).

'Rustik nydelse' & 'Landlig lykke '
begge signeret og dateret 1909, par akvareller
17 x 24 cm (6,75 tommer x 9,5 tommer) - billedstørrelse
38 x 44 cm (15 tommer x 17,25 tommer) - med ramme.

Lidt falmning og misfarvning, men generelt ok.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 177