GUSTAV RYDBERG. olie på Panel, signeret.

429516. GUSTAV RYDBERG. olie på Panel, signeret.

ca 32 x 68 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 32 x 68 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.182