Schatull med flasker, 19. århundrede.

4291898. Schatull med flasker, 19. århundrede.

Senere flasker. Schatullet dimensioner 28 x 13 x 18 cm.

Senere flasker. Brugsslitage, finerskader, manglende nøgle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 223