LOFTSLAMPER, 2 stk, dåse, "Hinken", Kosta Lampan.

429081. LOFTSLAMPER, 2 stk, dåse, "Hinken", Kosta Lampan.

Diameter ca 34 el 44 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 34 el 44 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 866