DIVERSE BLANDE OG LØSE KRAV MED MERE, 20. ÅRHUNDREDE.

429051. DIVERSE BLANDE OG LØSE KRAV MED MERE, 20. ÅRHUNDREDE.

Partiet indeholder blandt andet snørebånd og kraver i forskellige modeller og længder.

Slitage, pletter. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.243