FOLDEBORD, 20. århundrede.

FOLDEBORD, 20. århundrede.
4288802. FOLDEBORD, 20. århundrede.

Roterbar og aftagelig disk.
Diameter 68,5 cm.
Højde 67 cm.

Brugsslitage, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Roterbar og aftagelig disk.
Diameter 68,5 cm.
Højde 67 cm.

Brugsslitage, mærker.

Antal besøg: 173