ANDREAS HANSON. Motiv fra Kopparberg, olie på lærred, signeret og dateret 1923.

428816. ANDREAS HANSON. Motiv fra Kopparberg, olie på lærred, signeret og dateret 1923.

ca 80 x 30 cm.

Ridser, mindre trykmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 80 x 30 cm.

Ridser, mindre trykmærke.

Antal besøg: 635