FARVELITOGRAFI, signeret, nummereret dateret 1964.

4283785. FARVELITOGRAFI, signeret, nummereret dateret 1964.

Nummer 164/260
Billedmål 40 x 52 cm
Rammemål 59 x 71 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nummer 164/260
Billedmål 40 x 52 cm
Rammemål 59 x 71 cm.

Antal besøg: 141