SKÆNK, glas & egetræsfiner.

SKÆNK, glas & egetræsfiner.
4281063. SKÆNK, glas & egetræsfiner.

Fineret med bejdset egetræsfiner, skydedøre med
glasindlæg.
Højde 58 cm
Længde ca. 180 cm
Dybde 45 cm.

Brugsslitage, manglende sporbånd til en dør, samt dørstop på begge. Der er finerskader, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

glasindlæg.
Højde 58 cm
Længde ca. 180 cm
Dybde 45 cm.

Antal besøg: 476