LARS NORRMAN. „Nøgen model“, gouache på panel, signeret, dateret 55.

4280648. LARS NORRMAN. „Nøgen model“, gouache på panel, signeret, dateret 55.

Dagmål ca. 92 x 22, karmmål ca. 79 x 38 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besøg: 429